חלקידיקי

מידע שימושי לחלקידיקי

חליקידיקי הוא איזור בצפון יוון הידוע בשלוש אצבעות היבשה שנשלחות ממנו אל הים האגאי וביערות האורנים הים תיכוניים המפנים את מקומם לחופים חוליים עם מי טורקיז הממוקמים במפרצים אקזוטיים מרהיבים.
האיזור זוכה לפופולאריות בשנים האחרונות, למבקרים שמוצאים אותו ליעד המתאים במיוחד לטיול לכל המשפחה משפחות ביוון.
אנו ב- WTC מציעים לכם מגוון חבילות נופש לחלקידיקי למלונות מפנקים במיוחד, כשהטיסות בחבילות הנופש שלנו נוחתות בשדה התעופה של סלוניקי, במרחק כשעה נסיעה מחלקידיקי.
  
 • על קצה המזלג

  שלושת חצאי האיים אשר בחליקידיקי שונים מאוד זה מזה באופי, בפעילויות ובנופים שבהם.
  שניים מחצאי האיים, סיטוניה וקסנדרה, הם מוקדי תיירות בהם תוכלו ליהנות מנופש בטן-גב קלאסי, ואילו באי המזרחי, אתוס, תמצאו בעיקר מספר רב של מנזרים והוא מיושב ע"י נזירים.
  קסנדרה, חצי האי המערבי ביותר, הוא המפותח ביותר מהשלושה, והוא מציע שלל אתרי נופש ומועדוני לילה תוססים. בנוסף לאלו, תוכלו למצוא מגוון אפשרויות לטיולים קלים, כפרים ציוריים לבקר בהם וכמו כן קיימים מספר אתרים ארכיאולוגיים בולטים באזור, ביניהם אתר סטגיירה, עיר הולדתו של אריסטו ואולינטוס, הידוע ברצפות הפסיפס השמורות היטב שבו.

 • קניות בחלקידיקי

  אם אתם באיזור ורוצים ליהנות מקצת שופינג – מרכזי הקניות המובילים הקרובים ביותר לאיזור הם בעיר סלוניקי, כשעה נסיעה מחלקידיקי.

  איזורי הקניות בעיר מרוכזים בעיקר סביב הרחובות Agias Sophias, Mitropoleos ו-Timiski.
  אם אתם מחפשים משהו קצת שונה, כדאי לגשת לאזור רחובות Chalkeo, Kissouras וכיכרDikasterion שם תמצאו חנויות מקומיות ומיוחדות.

  מרכז הקניות המוביל של העיר הוא Mediterranean Cosmos והוא נמצא בסמוך לשדה התעופה. ניתן למצוא פה מגוון של חנויות מותגי אופנה, חשמל, תכשיטים ועוד.

  שוק מודיאנו – ביקור חובה! שוק ססגוני בו תוכלו למצוא הכל מהכל ולחוות את הטעמים והריחות המיוחדים של יוון. כדאי להגיע בשעות הבוקר ולו רק כדי לסייר בין הדוכנים, הרוכלים והצלילים. אגב, בעבר היה השוק שייך למשפחה יהודית בשם מודיאנו, מכאן שם השוק.

מזג אוויר

חלקידיקי

היום, שלישי 27.07 בהיר
25°-36°
רביעי 28.07 25°-37° בהיר
חמישי 29.07 26°-38° בהיר
שישי 30.07 26°-38° בהיר
שלח!