סנטוריני

מידע שימושי לסנטוריני

סנטוריני היא קבוצה מעגלית של מספר איים יוונים בים האיגאי. הגדול מבינהם נקרא טירה (THIRA) אך מוכר יותר בשם סנטוריני. יופיים של צוקי סנטוריני, המעוטרים בכפרים שבתיהם מסוידים בלבן, והמעוטרים בכיפות כחולות, בצירוף מזג האוויר הקיצי, הפכו את האי סנטוריני לאחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר בים האגאי.
חופשה בסנטוריני כוללת שילוב של חופשת בטן גב רגועה ורומנטית  וטיולים ביקבים השונים השזורים לאורך האי וביקור באתרי עתיקות. 
  • על קצה המזלג

    נחשב לאחד מאתרי הנופש הרומנטיים ביותר בעולם, עם השקיעה המפורסמת שלו שהופכת אותו ליעד מושלם להצעות נישואין, ירח דבש וחופשות רומנטיות.
    בנוסף לנופים ולשקיעות עוצרי הנשימה, בסנטוריני ניתן לערוך סיור ביקבים ולטעום מהיין המיוצר במקום, לבקר באתרי עתיקות ולנוח על חופי הים הממוקמים בחלקו המזרחי של האי, בעיירות החוף קאמרי, פריבולס ופריסה

  • לינה בסנטוריני

    סנטוריני מפורסם בזכות הטופוגרפיה המיוחדת שלו שנוצרה בעקבות התפרצות הר הגעש שבאי. נופש בסנטוריני ידוע בזכות בתי המלון הלבנים הצפופים (cave style) והמרוכזים על הצוק סמוך ללוע הר הגעש (הקלדרה), כאשר הגישה אליהם מאופיינת במדרגות רבות. מלונות בסנטוריני ניתן למצוא גם בצידו במזרחי של האי לחופי הים הידועים בצבע החול השחור.

מזג אוויר

סנטוריני

היום, רביעי 12.05 בהיר
16°-20°
חמישי 13.05 19°-19° בהיר
שישי 14.05 19°-20° בהיר
שבת 15.05 19°-21° בהיר
שלח!