סנטוריני
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

מידע שימושי לסנטוריני

סנטוריני היא קבוצה מעגלית של מספר איים יוונים בים האיגאי. הגדול מבינהם נקרא טירה (THIRA) אך מוכר יותר בשם סנטוריני. יופיים של צוקי סנטוריני, המעוטרים בכפרים שבתיהם מסויידים בלבן ומעוטרים בכיפות כחולות, בצירוף מזג האוויר הקיצי, הפכו את האי סנטוריני לאחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר בים האגאי.
חופשה בסנטוריני כוללת שילוב של חופשת בטן גב רגועה ורומנטית, טיול אל היקבים השונים השזורים לאורך האי וביקור באתרי עתיקות. 
  • על קצה המזלג

    סנטוריני נחשב לאחד מאתרי הנופש הרומנטיים ביותר בעולם, עם השקיעה המפורסמת שלו שהופכת אותו ליעד מושלם להצעות נישואין, ירח דבש וחופשות רומנטיות.
    בנוסף לנופים ולשקיעות עוצרי הנשימה, בסנטוריני ניתן לערוך סיור ביקבים ולטעום מהיין המיוצר במקום, לבקר באתרי עתיקות ולנוח על חופי הים הממוקמים בחלקו המזרחי של האי, בעיירות החוף קאמרי, פריבולס ופריסה

  • לינה בסנטוריני

    סנטוריני מפורסם בזכות הטופוגרפיה המיוחדת שלו שנוצרה בעקבות התפרצות הר הגעש שבאי. נופש בסנטוריני ידוע בזכות בתי המלון הלבנים הצפופים (cave style), המרוכזים על הצוק סמוך ללוע הר הגעש (הקלדרה), כאשר הגישה אליהם דורשת עלייה במדרגות רבות. ניתן למצוא מלונות גם בצידו המזרחי של האי לחופי הים הידועים בצבע החול השחור שלהם.

חבילות סנטוריני

חבילה ל- Canaves Oia Suites

2,639 מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
הזמן
CANAVES OIA SUITES
בין התאריכים, 19/6/24 - 22/6/24 ארוחת בוקר העברות
חבילות סנטוריני

חבילה ל- Mystique Hotel

2,489 מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
הזמן
MYSTIQUE HOTEL OIA
בין התאריכים, 19/6/24 - 22/6/24 ארוחת בוקר העברות

מזג אוויר

סנטוריני

היום, חמישי 13.06 בהיר
25°-30°
שישי 14.06 24°-28° בהיר
שבת 15.06 25°-26° בהיר
ראשון 16.06 23°-24° בהיר
שלח!